Petopia Veteriner Kliniği’ni Tercih Ediyoruz Neden?

Petopia Veteriner Kliniği

Bir kedi veya köpek sahiplenmeden önce araştırmanız gereken ilk konu veteriner kliniğidir. Veteriner kliniği ve veteriner hekim tercihi oldukça önemli bir konudur. Veteriner kliniği tercihinde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Sizlere Petopia Veteriner Kliniği’ni anlatırken aynı zamanda diğer klinik tercihlerinde de nelere dikkat etmeniz gerektiğinizi anlatacağız.  

Sevimli dostunuzu sahiplendiniz ve ilk gördüğünüz veteriner kliniğine gittiniz. Bir baktınız ki veteriner kliniği ücretleri oldukça yüksek ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulamadınız. Bu en temel sorun olabilir. Elbette ki yakınlık oldukça önemli bir konudur fakat tek başına yeterli bir konu değildir. Kendi sağlığımı için her yere gitmeye göze alıyorsak dostumuz içinde bunu yapmalıyız. 

Aklınızdaki sorulara cevap bulabilmek, her sorununuzda rahatlıkla arayabilmek, hafta sonu gidebilmek ve en önemlisi de petinize gerekli ilgiyi gösterilmesini istemek için temel hedefiniz olmalıdır. Bununla birlikte uygun ücretlendirme politikası bütçeniz doğrultusunda önemlidir.  

Klinik Hijyenik mi? 

En önemli konuların başında seçeceğiniz kliniğin temiz ve hijyenik olması önemlidir. Petopia bu konuda yeteri kadar güven veriyor. Hijyenik ve konforlu bir alan sunuyor. 

Hekimler Sorularınıza Cevap Veriyor mu? 

Sevimli dostlarınız için sorduğunuz tüm sorulara yeterli cevap veriyorlar mı? Tüm sorularınızı detaylıca yanıtlıyor mı yoksa geçiştiriyorlar mı? Bir veteriner hekimle görüşürken bu duruma dikkat etmelisiniz. 

Çalışma Saatleri 

Bir çok klinik 09:00-19:00 arası çalışır. Bu durum oldukça önemlidir.  Çünkü çoğumuz çalışan insanlarız. İş çıkışı dostlarımızı aşılarına götürmek veya herhangi bir sağlık sorununda gitmek istediğimizde bir çok kliniğe ulaşamıyoruz. Bunun için ya 24 saat çalışan yada en azından 22:00’a kadar çalışan veteriner kliniklerini tercih edin. Petopia 24:00’a kadar açık. 

Telefonda Destek Sağlanıyor mu? 

Sevimli dostumuzla ilgili yaşadığımız sorunlarda telefonla aradığımızda bizimle ilgilenip ilgilenmemeleri de bir diğer önemli noktadır. Yaşadığımız her sorunda kliniğe gitmek için vaktimiz olmayabilir. Bizimle telefonda dahi ilgilenen yerler olması bizim için büyük rahatlık sağlar. Bu açıdan yine Petopia’yı deneyebilirsiniz. Telefonda tüm sorularınıza yanıt veriyorlar.  

Hasta Sahibi Görüşleri 

Klinikler için yapılmış yorumlara göz gezdirmeyi unutmayın. Bu konuda Petopia yorumlarına bakabilirsiniz. 

Daha fazlası için https://umraniyeveterinerklinigi.com/ sitesini ziyaret edebilir ve kendilerini arayıp bilgi alabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir