Loyal Friend Köpek Otel ve Eğitim Yeri

 
 
 
Yalnızca Bir Köpek Pansiyonu Değil Loyal Friend Size Daha Fazlasını Sunuyor  

Loyal Friend bünyesinde sunulan bazı temel hizmetlerden bahsederek başlayalım; Kendileri biz değerli evcil köpek sahipleri için köpek oteli, köpek eğitimi ve köpek kreşi hizmeti sağlıyor ve bunu en iyi yapan firmalardan bir tanesi kendileri. Eğitimlerimizde köpek tuvalet eğitimi, yavru köpek eğitimi gibi ekstra özellikler

 Ayrıca köpeğinizin eğitimi için sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere tüm imkanları sağlıyorlar. Firmalarının bünyelerinde sundukları hizmetlerin tümünde esas aldıkları nokta; yaşamlarımızın olmazsa olmazı en sevdiğimiz dostlarımızın mutluluğu ve konforları için ellerinden geleni yapıp onların evlerinde gibi hissetmeleri ve rahat olmaları sağlayarak bizler için çalışıyorlar. Sosyal yaşama minik dostlarımızı mümkün olan en üst düzeyde entegre ederek bu problemden bizleri kurtarıyorlar.

Kendilerine emanet ettiğimiz dostlarımızı, onlar için özel olarak hazırlanmış alanlarda özenle eğitiyorlar. Sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermelerinden kaynaklanan tecrübeleri ve gerekli tüm ekipman ile teknik donanıma sahip kadroları aracılığıyla minik dostlarımızın hoş vakit geçirmelerini de sağlıyorlar. Ne kadar onlardan hiç ayrılmak istemesek de bazen bizim yokluğumuzda dostlarımız ile ilgilenecek birileri gerekir. Bu zamanlarda uzman kadrosuyla Loyal Friend ekibi bizlerin bu ihtiyacını karşılamak için yanımızda. Minik dostlarınızı hiç bir güven problemi yaşamadan Loyal Friend ekibinin uzman ellerine bırakabilir ve onun iyi vakit geçireceğinden emin olabilirsiniz. .  

Dog hotel hizmeti veren Loyal Friend bu süre içinde küçük dostunuz için eğitim hizmetleri de sunuyor. Bu kapsamda örneğin köpeğinizin tuvalet eğitimi almasını istiyorsanız kendilerine bu isteğinizi belirtmeniz yeterli. Özel bir eğitim süreciyle en kısa sürede köpeğinizin doğru  eğitimi almış şekilde Loyal Friend’den ayrıldığını göreceksiniz.

Loyal Friend bünyesinde sunulan hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için kendileriyle buradan iletişime geçebilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir