Kediler İnsanları Mutlu Eder Mi | PET SÖZLÜK

Kediler İnsanları Mutlu Eder Mi

Mutlu eden Güzel Şeyler

Kediler insanları anlama konusunda çok ustalar. Çoğu kedi insanları seçer ve bir kere seçdikten sonra, bu tek başına sizi mutlu eder çünkü kediniz sizin için özeldir. Kediniz sizi sevmeye bebekken başlar bu yüzden yavruyken sahiplenilen kediler sahipleriyle genellikle daha iyi bağlar kurar. 

Kedilerin mırıldanması oldukça iyi bir stres alıcıdır. Tansiyonu düşürür, ruhu rahatlatır ve mutlu hissetmenize yardımcı olur. 

Kediler çok eğlenceli hayvanlardır. Bir şeyler yakalamayı, oynamayı, bir şeylerin içine girmeyi severler ve etraflarındaki her şeyi keşfederler. Zemine boş bir kutu koyun ve kapağını açın göreceksiniz ki kediniz bu basit kutuyla bile bir oyun üretecek ve sizinle iyi vakit geçirecektir. 

Birçok kedi seninle aynı yatakta yattığı zamandan zevk alır. Kendilerini iyi hissederler, yine sık sık mırıldanırlar ve sizi adeta yoğururlar. 

Bir kediye sevgi gösterdiğinizde, genellikle onlarda size aynı şekilde sevgi gösterir. Sadece sizinle ilgilenmek isteyen bir şeyin evin içinde olması güzel hissettirir. Aynı zamanda sizde onunla ilgilendiğinizde o da kendini özel hissedecek ve mutlu olacaktır. 

Kediler genellikle az bakım gerektiren evcil hayvanlardır. Ancak yalnızlık zamanlarını sizinle oldukları zamanlara göre daha az severler. Bir ya da iki kedinin olması, evinizin sessiz ve yalnız olmaması nedeniyle onlar için daha iyi olacaktır. 

Birçok insan kedilere bayılır. Kürklü eğlenceli şeyler onlar! Kedileri seyretmek insanı rahatlatabilir. Çoğu zaman görünüşte temel sebeplerden dolayı inanılmaz akrobatik şeyler yaparlar, bu onlar içinde izleyen sizler içinde iyi bir eğlence kaynağıdır. Oyuncaklarla, ip parçalarıyla, toplanmış folyo toplarla, onlarla oynadığınızda genellikle eğlenceyi hızlı bir şekilde kendilerine çekerler! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir